SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Türkiye'nin Orijinal Toner Satış Sitesi
Garanti Şartları

Garanti Şartları :

1. www.soyutbilgisayar.com.tr, Sitesi satışını yaptığı tüm ürünler için garanti belgesinde belirtilen şartlar çerçevesinde üretim hatalarına karşı sorumludur.

2. Garanti süresi 1 yıldır.

3. Ürün, garanti süresi içerisinde üretim hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır ve müşteriye iade edilir.

4. Azami tamir süresi arızalı ürünün, teknik servislerimize, veya teknik servise ulaşılamaması durumunda da bayimiz, acentamız, temsilciliklerimiz, ithalatçısı veya üreticisinden birine bildirimi tarihinden itibaren başlar ve 20 iş günüdür.

5. Ürünün onarımı www.soyutbilgisayar.com.tr yetkili teknik servisinde yapılacaktır.

6. Ürün teslim tarihinden itibaren garanti süresi dâhilinde ürünün ücretsiz değiştirilmesini, bedelinin iadesini veya ayıp oranında bedel indirimini talep edebilir.

7. Ortaya çıkabilecek anlaşmazlıklar firmamıza yazılı olarak bildirilmelidir.

8. Tüm gereklerin yerine getirilmesine rağmen oluşan problemler için kullanıcı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilir.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et