SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Türkiye'nin Orijinal Toner Satış Sitesi
Teslimat Şartları

Teslimat Şartları:

1. Siparişiniz %100 sigorta ve kasko güvencesi ile siparişin firmamıza ulaştığı gün içinde ve mesai gününde olmak üzere kargoya teslim edilir.

2. Doğal afet, savaş, yangın, vb. olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkendir.

3. Siparişiniz ile ilgili, www.soyutbilgisayar.com.tr +90 312 430 70 72 telefonumuz ile çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

4. Siparişinizi resimli bir kimlik ibrazı ve imzanız ile teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajını açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz.

5. Sadece siparişinizin eksiksiz ve kusursuz teslim edildiğinden emin olunuz. Siparişinizin teslimatı, eğer adresinizde siz veya resmi temsilciniz bulunmuyor ise, ancak 1. dereceden akrabanız olduğunu resimli kimliği ile ispat eden şahıslara imzası mukabilinde teslim edilmektedir. Adreste bulunulmaması halinde, Kargo sorumlusu size kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakacaktır. Sipariş verildikten sonra, teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

6. Sadece Türkiye sınırları içinde teslimat yapılabilmektedir.
 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et