SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok
Türkiye'nin Orijinal Toner Satış Sitesi
Hakkımızda

2007 Yılında kurulan firmamız kurulan Soyut Büro Makineleri Bilg.Kırt.İml.İth.İhr.San.Paz.Ltd.Şti. Yazıcı ve Fotokopi grubu sarf malzemeleri ve Fotokopi grubu yedek parçalarının ithalatını ve ihracatını yapmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için müşterilerimizden aldığımız destek ile tüm enerjimizi "uygun maliyetli çözüm" olacak şekilde sunmaya özen gösterdik. Bizim için önemli olan "İLK YATIRIM MALİYETİ" yüksek baskı makinalarınızı uzun uzun yıllar kullanabilmeniz için "DOĞRU" ürünü tedarik edip müşterilerimize sunmaktır.

Sektörde edindiğimiz tecrübeler, her geçen yıl kendimizi geliştirmemize ve daha yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışa sahip olmamızı sağladı. Yıllardır sektörde oluşturduğumuz güven ortamı, bize sizi kazandırmaya devam ediyor.

Müşteri memnuniyetinin her şeyin önünde geldiğinin bilincinde güler yüzlü ve uzman personelimizle ferah ve sıcak bir ortamda en uygun çözümü kısa zamanda sunmaktayız. İhtiyaçlarınızda en uygun ve doğru çözmü bulmak ürünlerimizin, çalışanlarımızın ve hizmetimizin kalitesi ile karşılık vermek temel ilkemizdir. Sorumluluk ve yükümlülüklerimizin bilincindeyiz.

Firmamıza şimdiye kadar gösterdiğiniz ve bundan sonra göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.

SAYGILARIMIZLA...

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et